گفتگوی مانچینی با آدریانو


روبرتو مانچینی اعتقاد دارد عملکرد ضعیف آدریانوی برزیلی محصول فشار زیادی است که باشگاه به او وارد کرده است.مانچو در این مورد گفت: باتوجه به شرایط پیش آمده ترجیح دادیم چند روزی به او مرخصی دهیم؛ زیرا ما در مورد او اشتباه کردیم و بلا‌فاصله بعد از جام‌جهانی وی را به ایتالیا فراخواندیم، بنابراین اشتباه اصلی از سوی خود ما بود.آدریانو به ریودوژانیرو بازگشته تا حداقل یک هفته به طور کامل استراحت کند و در این مدت می‌تواند تمرینات خود را به صورت انفرادی دنبال کند.مانچینی اضافه کرد: از لحاظ روانشناسی شرایط برای او فوق‌العاده پرتنش و خسته کننده شده بود. ما می‌خواستیم او هرچه زودتر به فرم ایده‌آل خود برسد و بعد از صحبت با آدریانو به این نتیجه رسیدیم که باید چند روزی را دور از فضای فوتبال سپری کند تا بتواند در تنهایی در مورد

همه چیز تامل کند. بعد از جام‌جهانی این اتفاق برای بسیاری از بازیکنان رخ می‌دهد و فکر نمی‌کنم موضوع تازه‌ای باشد.

سرمربی اینتر که تا چند سال پیش یک مهاجم گلزن بود گفت: در گذشته اگر چنین اتفاقی می‌افتاد بازیکن را به مدت 5 تا 6 روز به کوهستان می‌بردند تا استراحت مطلق کند ولی حالا‌همه چیز متفاوت است و خود او ترجیح داد در برزیل بماند، زیرا آرامش بیشتری خواهد داشت. در حال حاضر مهم‌ترین نکته این است که او در هنگام بازگشت همچون آدریانوی 2 فصل پیش به سان‌سیرو قدم بگذارد.

در غیاب آدریانو مهاجمان دیگر اینتر همچون کرسپو، رکوبا و ابراهیموویچ می‌توانند جای خالی او را پر کنند. ضمن این که از هم اکنون زمزمه‌های جدایی آدریانو از اینتر در ژانویه به گوش می‌رسد.